SKVELÉ TORTY

moderný vzhľad, tradičná chuť
  
  
  
ako objednávať

TORTY NA OBJEDNÁVKU

skvelé torty na objednavku

Ako realizovať objednávku?

 1. TELEFONICKY na čísle 0907 132 450

Telefonické objednávky realizujte kedykoľvek od 9:00 do 21:00 okrem UTORKA A SOBOTY! Telefonické objednávky sú vybavované prioritne, ak je Vaša objednávka súrna, realizujte ju práve týmto spôsobom. 

2. E-MAILOM na skveletorty@gmail.com

Kvôli pracovnej vyťaženosti e-mail nestíham sledovať pravidelne a odpovedať promptne. V prípade, že je Vaša objednávka súrna, prípadne Vám na e-mail neodpoviem do troch dní, realizujte objednávku radšej telefonicky.

3. OSOBNE

Po telefonickom dohovore je možné dohodnúť si aj osobné stretnutie u nás na prevádzke, na adrese 9. mája 242/33, 03851 Turčianska Štiavnička.

 

V akom časovom predstihu je nutné realizovať objednávku?

Objednávky realizujte čo najskôr, najlepšie hneď, ako poznáte presný dátum oslavy, minimálne však týždeň vopred. Nie je problém realizovať objednávku aj niekoľko mesiacov dopredu, predovšetkým pri svadobných tortách, stužkových a väčších objednávkach odporúčam tortu objednať hneď, ako viete presný dátum udalosti. Pred objednaním skontrolujte dostupnosť termínov v kalendári na našej stránke. Torty na objednávku vydávame od štvrtka do nedele. V pracovné dni – pondelok až streda – torty nevydávame.

 

Ako potvrdiť objednávku?

Objednávky potvrdzujte výhradne TELEFONICKY na čísle 0907 132 450, vždy víkend (týždeň) pred termínom vyzdvihnutia torty. Keďže neberiem finančné zálohy na torty, telefonické potvrdenie objednávky týždeň pred termínom je nevyhnutné a v prípade, že ho neuskutočníte, objednávka sa automaticky ruší.

 

Ako stronovať objednávku?

Zrušiť svoju objednávku môžete prostredníctvom mailu, sms alebo telefonicky MINIMÁLNE týždeň pred termínom vyzdvihnutia. Zrušenie objednávky nie je problém, chcem preto touto cestou poprosiť, aby ste mi v prípade akýchkoľvek komplikácií dali vedieť čo najskôr, aby som na uvoľnený termín mohla prípadne upiecť inú tortičku.

 

Kedy a ako si mám vyzdvihnúť tortu?

Tortu si vyzdvihnete na mojej prevádzke v termíne a v čase, na ktorom sa dohodneme pri telefonickom potvrdení objednávky. Prosím Vás o striktné dodržiavanie dohodnutého času, v prípade, že sa vyskytnú udalosti, ktoré Vám nedovolia dostaviť sa v danom čase, oznámte mi to telefonicky čo najskôr. Tortu Vám pripravím na bezpečný prevoz autom. Dovoz štandardne nezabezpečujeme, v krajných prípadoch som však schopná  doviezť Vám tortu za poplatok na určenú adresu.

 

Ako si vybrať tortu?

Dizajn torty si môžete vybrať priamo z našej galérie, môžete poslať obrázok torty nájdenej na internete, ktorá bude slúžiť ako predloha, prípadne sa telefonicky alebo osobne môžeme dohodnúť na individuálnom dizajne. V prípade záujmu je možné poslať aj vizualizáciu výsledného dizajnu torty. Čo sa týka veľkosti torty, rozhodujúci je počet hostí na oslave/udalosti, na základe ktorého sa určí počet porcií a následne gramáž torty. O ponuke tort sa dočítate bližšie TU.

 

Aká je minimálna gramáž/počet porcií torty?

Minimálna gramáž torty je 4 kg, čo je hmotnosť klasickej okrúhlej, čtvorcovej či srdcovej torty s priemerom cca 23 cm a výškou 9 cm. Z takejto torty nakrájate cca 15 porcií. Menšie torty nerobím z dôvodu nerentability. Pri minitortičkách, ktoré majú gramáž cca 0,5 kg je minimálny odber 10 ks, pri cupcakeoch 24ks.

 

Ako skladovať tortu?

Torty skladujte v chladničke, pri rozmernejších tortách v suchom a chladnom priestore do 8°C. Torty nie sú určené na dlhšie skladovanie, ale na priamu konzumáciu. V letných mesiacoch nenechávajte torty vystavené na stoloch či v teplých priestoroch, znižuje sa kvalita chuti i dizajnu. Pred konzumáciou odporúčam tortu vložiť na hodinu do chladničky, aby sa lepšie krájala a, samozrejme, bola chutnejšia.

 

Platba za tortu

Za tortu platíte priamo pri prevzatí V HOTOVOSTI, pričom Vám dopredu telefonicky poviem presnú cenu torty. Za torty na objednávku nie je možné platiť kartou ani prevodom na účet. Zálohy neberiem, je nutné však týždeň pred vyzdvihnutím objednávku potvrdiť telefonicky.

 

Ako uplatniť reklamáciu?

Je nutné, aby ste si tortu pri prevzatí po vizuálnej stránke skontrolovali, predovšetkým nápisy, vek a prípadnú nezhodu nahlásili priamo na mieste. Na poškodenie vzniknuté pri prevoze sa reklamácia nevťahuje.